O nas

Jako Autoryzowana Stacja Obsługi takich marek jak FIAT, SEAT, Mitsubishi, ISUZU i Subaru zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części zamiennych. Nasze towary są poddawane najbardziej ekstremalnym testom jakościowym, co istotnie wpływa na zwiększenie okresu eksploatacji i z całą pewnością zasłużyły na mino części oryginalnych.

 

Ponadto producenci marek FIAT i SEAT przygotowali specjalną ofertę oryginalnych części zamiennych z linii ekonomicznych do starszych samochodów, któe również można nabyć za naszym pośrednictwem.

 

Reiski Auto to autoryzowany Salon oraz Serwis Mitsubishi, Fiat, Seat, Subaru i Isuzu w Bydgoszczy, oraz nowo otwarta stacja kontroli pojazdów w Bydgoszczy. Prowadzimy sprzedaż samochodów nowych i używanych, części i akcesoriów w oparciu o rozmaite formy finansowania w tym leasing, kredyt oraz wynajem. Nasz serwis w Bydgoszczy wykonuje naprawy i przeglądy pojazdów wszystkich marek, a także przeprowadzama przeglądy rejestracyjne w Bydgoszczy. Posiadamy najnowocześniejszą blacharnię i lakiernię w regionie, która oferuje również usługę szybkich napraw (czas naprawy małych elementów - 2 godziny). W zakresie likwidacji szkód współpracujemy ze wszystkimi ubezpieczalniami. Oferujemy naprawy powypadkowe w Bydgoszczy wraz z odholowaniem pojazdu. Prowadzimy rozliczenia bezgotówkowe i oferujemy szeroki wachlarz samochodów zastępczych. Nasza firma to również profesjonalny serwis ubezpieczeniowy, z bardzo szeroką ofertą OC, AC i pakietów dealerskich takich firm jak PZU, Uniqa, Warta, Hestia, Generali, Allianz, Benefia, tym samym mamy możliwość wybrania dla Państwa najkorzystniejszej oferty. Wykonujemy badania techniczne w nowo otwartej Stacji Kontroli Pojazdów (SKP). Mamy również do Państwa dyspozycji pierwszą w autoryzowanym serwisie w Bydgoszczy i w Polsce automatyczną myjnię bezdotykową. Myjnia ta bez wychodzenia z auta umyje i nawoskuje Państwa samochód w czasie nieosiągalnym dla innych myjni. A kadra serwisu sprawi, że każdy powierzony nam pojazd odzyska swój blask. Dzięki bardzo nowoczesnemu wyposażeniu w ciągu 30 minut sprawdzimy każdy samochód i wystawimy Certyfikat Bezpieczeństwa. Nasz warsztat zyskał uznanie Klientów w rodzimej Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu oraz Grudziądzu. 

 

Oferujemy usługi blacharstwa i lakiernictwa w Bydgoszczy na najwyższym poziomie. Dzięki temu naprawy powypadkowe realizowane są w pełni: począwszy od usunięcia szkody, a skończywszy na profesjonalnym położeniu lakieru. Posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska naprawcze a także, jako pierwsi w Polsce, automatyczną myjnię bezdotykową. Blacharstwo i lakiernictwo wykonujemy z dokładnością i dbałością o każdy detal, a gwarancją tych usług jest nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza.

 

Nasza stacja kontroli pojazdów oferuje także Klientom wymianę oleju w Bydgoszczy. Jest to podstawowy element przygotowania pojazdu do zmieniających się warunków atmosferycznych. Bez względu na rodzaj silnika, ważny jest przegląd płynów eksploatacyjnych, w tym wymiana oleju.

 

Reiski Auto oferuje Państwu szybkie i dokładne przeglądy rejestracyjne, a dzięki nowoczesnemu wyposażeniu w ciągu 30 minut jesteśmy w stanie sprawdzić każdy samochód. Wystawiamy Certyfikaty Bezpieczeństwa, które są gwarancją jakości naszych napraw. Zyskaliśmy sobie zaufanie Klientów z Bydgoszczy oraz okolicznych miast. Serdecznie zapraszamy. Firma Reiski Auto.

 

Multisalon Reiski na Google+